تصاویری از عجیب ترین تولد نوزادان جهان

baby

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، نوزادان هنگامی که به دنیا می آیند تقریبا همشکل هستند و وزنی یکسان در حدود ۲ کیلوگرم دارند. قد بیشتر نوزادان در حدود ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر است اما در میان همین نوزادان نیز گاهی می توان نمونه های عجیب پیدا کرد. نوزادان عجیب معمولا دچار مشکلات نادر هستند و گاهی اوقات نیز تنها به خاطر قد و اندازه شان عجیب می شوند.

** جاسلین

1544682_815
تصاویر جدید از نوزادان  متولد شده با وزن زیاد

در سال ۲۰۱۳ کودکی در یکی از بیمارستان های المان به دنیا آمد که سریعا وارد روزنامه ها و ستون عجایب سایت های خبری شد. این کودک ۶٫۱ کیلوگرم وزن داشت و قدش نیز ۵۷ سانتی متر بود. این کودک در یکی از بیمارستان های تخصصی زایمان آلمان به دنیا آمد و این روزها نیز از سلامت کافی برخوردار است. مادر این کودک در هفته ۲۴ ام از بارداری خود دچار یک بیماری خاص شد که این بیماری باعث تولد کودکان بزرگ میشود.

** استفان لویت

1544683_946
تصاویر جدید از نوزادان  متولد شده با وزن زیاد

در سال ۱۹۶۳ کودکی بزرگ در یکی از بیمارستان های استرالیا به دنیا آمد که تبدیل به رکورددار سنگین وزن ترین کودک استرالیا شد. این کودک که این روزها دیگر ۵۰ سال سن دارد در زمان تولد ۷٫۳۳ کیلوگرم وزن داشت. این بچه در حالی به دنیا آمد که میانگین وزن طبیعی برای ی بچه استرالیایی تنها ۳ کیلوگرم است. این روزها این مرد ۹۷ کیلوگرم وزن دارد و قدش نیز ۱٫۸۶ است.

** ماکسیم مارین

1544684_747
تصاویر جدید از نوزادان  متولد شده با وزن زیاد

چندی پیش در مادرید مادری ۴۰ ساله فرزندی را به دنیا آورد که در اسپانیا منحصر به فرد است. این کودک ۶٫۲ کیلوگرم وزن داشت. این کودک سنگین وزن زمانی که به دنیا آمد مورد آزمایش های مختلف قرار گرفت تا سلامت آن کاملا چک شود. مادر این کودک می گوید، پزشکان وعده یک کودک تپل را داده بودند اما فرزندی که به دنیا آمد بسیار بزرگتر از حد تصور بود.

**جورج کینگ

1544685_727

بزرگترین بچه ای که تا به حال در انگلستان به دنیا آمده است “جوج کینگ” نام دارد. این کودک زمانی که به دنیا آمد ۷٫۴ کیلوگرم وزن داشت که این عدد تقریبا دو برابر یک کودک معمولی است. پدر و مادر این کودک نیز در عین ناباوری لاغر هستند و در هنگام به دنیا آمدنشان نیز معمولی بوده اند. پزشکان بروز برخی اختلالات هورمونی را دلیل به دنیا آمدن این کودک کمی عجیب دانسته اند. این نوزاد این روزها در سلامت کامل زندگی می کند.

** جامایکل

1544686_499

در سال ۲۰۱۱ بود که خانمی به نام جانت جانسون فرزندی را به دنیا آورد که ۷٫۵ کیلوگرم وزن داشت. پزشکان که ابتدا احتمال میدادند این بچه مشکلات مختلفی داشته باشد پس از آزمایش های مختلف نتوانستند حتی یک نقص در بدن او پیدا کنند و او را به خانه فرستادند. این پسر بچه به عنوان بزرگترین کودک متولد شده در تگزاس شناخته میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *